חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

פרטים על סיורי הסגוויי בקופנהגן

סיור הסגווי המודרך נותן לכם את ההזדמנות לחקור את קופנהגן בצורה מהנה וייחודית תוך שעה או שעתיים בלבד.

כספקית סיורי הסגווי המורשית היחידה בדנמרק, תיהנה מסיור במכונות הסגווי החדשות ביותר עם מדריכים מנוסים, מוכנים לתת לך שירות לקוחות מהשורה הראשונה – כבונוס, תעזור לשמור על קופנהגן ירוקה ונקייה מכיוון שהסגוויי אפס -פליטות.

הגיעו 15 דקות לפני ההתחלה לצ'ק-אין והדרכה שם תקבלו את הקסדה, תחתום על כתב הוויתור שלנו, תקבל את הרדיו שלך ותפגוש את המדריך שלך. לאחר מכן תקבל הכשרה אישית בנהיגה בסגווי על מגרש אימונים מרווח ושקט עד שיהיה לך נוח לצאת לרחוב.

אל תדאג אם לא ניסית את זה קודם – זה סופר קל ורוב האנשים לומדים את זה תוך דקות. הסגווי הוא מכונה אינטואיטיבית להפליא. כמה מסלולים נהדרים מתוכננים עבורכם בסיור של שעה וגם בסיור בן שעתיים.

כל הסיורים מתחילים לאורך המים לקטע נחמד באזור ללא מכוניות. זוהי דרך מצוינת להמריא ועדיין לראות מראות איקוניים כמו בת הים הקטנה, שהיא אחת מעצירות הצילום הראשונות.

למעשה, תוכלו לראות אתרי חובה מפורסמים בשני הסיורים הללו, כולל Nyhavn, בית האופרה המלכותי, ארמון אמאלינבורג, כנסיית השיש, Kastellet (המצודה), כמו גם כמה פנינים נסתרות.

הסיור בן שעה אחת מכסה למעלה מ-10 מהאנדרטאות המרכזיות ומהווה דרך מהירה ומהנה לראות את מרכז העיר מ-Langelinie Kaj עד ל-Nyhavn.

הסיור בן שעתיים מוביל גם לעיר הפנימית ותשוט ליד היהלום השחור, גן הספרייה המלכותית, ארמון כריסטיאנסבורג, כיכר העירייה, גני טיבולי, הרובע הלטיני הנעים וקונגנס נייטורב.

תוכלו גם לקחת הפסקה קטנה באמצע הדרך בבית הקפה בתיאטרון המלכותי הדני, שם יהיו כמה מבצעים מיוחדים רק עבורכם אם תרצו (אין צורך ברכישה).

סיור סגווי הוא דרך ממש מצוינת להכיר את קופנהגן, בנוסף תתקרבו לאתרים שבהם אסור להכניס מכוניות, ותוכלו לכסות הרבה יותר קרקע מהר יותר ממה שיכולתם ברגל. אתה באמת תרגיש את ההיסטוריה העשירה של קופנהגן.

ואל דאגה, הסיפורים קלילים ורעננים אך עדיין בעלי מהות. רק דמיינו לעצמכם שייט ממש על הכיכר בארמון אמאלינבורג ומנופף למלכה, אם היא בבית. או נסיעה ישר דרך Kastellet (המצודה) – אתר צבאי שעדיין מתפקד מהמאה ה-16.

לאחר סיורכם, תקבלו מזכרת סגווי מהנה ואתם מוזמנים מאוד להצטרף למדריך שלכם לכיבוד אורגני חינם, ולהישאר ליהנות מהנוף של קו המים. כל הסיורים כוללים עצירות צילום ומורכבים רק מקבוצות קטנות לנוחיותכם ולבטיחותכם.

מקווה שאתה מוכן עכשיו לשייט בסגווי בקופנהגן.

צא לסיור סגווי בן שעתיים בקופנהגן ולחוות את העיר באמצעות אמצעי תחבורה ייחודי שהוא גם מהנה וגם נהדר עבור הסביבה. הרכבים הדו-גלגליים, האיזונים העצמיים קלים לשימוש. תהיה לך פרשנות חיה לאורך כל הסיור באמצעות אוזניות קסדה אלחוטיות המקושרות ישירות למדריך המומחה שלך. הם ישתפו נקודת מבט ייחודית על איך החיים באחת הערים הכי ראויות למגורים בעולם.

האופציה של שעתיים פופולרית מאוד, מכיוון שאתה זוכה לכסות 90% מכל האתרים שמציעה קופנהגן. ראו את הפסל של בת הים הקטנה, התמקמו באמליינבורג – הארמון המלכותי, ולמדו כל מה שכדאי לדעת מדוע הדנים נחשבים לכמה מהאנשים המאושרים ביותר בפרלמנט בארמון כריסטיאנסבורג, בין שאר סיפורים מהנים ומעניינים. אתה יכול לצפות לחוות את הבורסה הישנה, Nyhavn, מזרקת גפיון ומצודה ראויה למשחקי הכס.

סיור סגווי הוא דרך מצוינת להתמצאות בקופנהגן והאורחים מרבים להעיר שזה חובה לעשות בתחילת ביקורכם. בנוסף, תוכל להתקרב לאתרים הרבה יותר ממה שמכוניות ואוטובוסים יכולים בזמן שאתה חווה את העיר בצורה מגניבה ומהנה. כמובן שתוכלו גם לעצור בכמה מהאתרים הגדולים ביותר להזדמנויות צילום, שם אתם מוזמנים לשאול את המדריך שלכם על כל מה שתרצו.

הסיור מסתיים, בנוחות, ממש ליד המדרחוב הראשי Strøget. לאחר מכן תוכלו לשכור אופניים ולאחסן את המזוודות שלכם בחינם למשך היום. לפני שאתה יוצא לדרך, בקש מהמדריך שלך המלצות 1 על 1.

ראה את כל המראות הטובים ביותר של קופנהגן להציע תוך שעה או שעתיים בלבד בסיור הסגווי המהנה והמודרך הזה.

אתה תתחיל את חווית הסגווי שלך במסוף השייט לאנגליני, שם תיעשה צ'ק אין ותאסוף את הרדיו והקסדות שלך. לאחר מכן המדריך שלך ייקח אותך לאימון רחב ידיים מאחורי החנות, שם תקבל הדרכה אישית ותתאמן לפני שתצא לדרך לראות את העיר. עוד לא ניסיתם סגווי? אל תדאג! אתה תאסוף אותו תוך כמה דקות.

סיור הסגווי יתחיל לאורך המזח בו אסור תנועה או מכוניות. ברצועה זו, תוכלו לחוות מראות כמו בת הים הקטנה, הארמון המלכותי וקסטלט. הסיור בן שעה הוא דרך אינטנסיבית, מהירה ומהנה לראות את העיר, וייקח אתכם כל הדרך לנייהבן ובחזרה. תוכלו לראות יותר מ-10 מהאתרים המרכזיים בעיר.

הסיור בן שעתיים – שהוא הפופולרי ביותר – ייקח אתכם הלאה אל מרכז העיר כדי לחקור אתרים איקוניים כמו הפרלמנט, אבל תקבלו גם חוויה מקומית מחוץ למסלול השחור דרך הרחובות החמודים והמוזרים של קופנהגן , לוקח את כל הארכיטקטורה היפה וחיי היומיום שלה. בסיור זה יש הפסקה קטנה באמצע הדרך בבית הקפה "Hyggelige" בתיאטרון המלכותי הדני. כאן, יש כמה הצעות בלעדיות, אם תרצו לעשות בהן שימוש. שני הסיורים מסתיימים בחזרה במזח Langelinie עם כמה משקאות אורגניים חינם ומזכרת סגווי קטנה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

 

חוויה בדנמרק מתחילה כאן

דילוג לתוכן