חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

טיולי אופניים בקופנהגן? סיור אופניים בקופנהגן עם מדריך!

התחל את ההרפתקה שלך וקפוץ ישירות לאופניים המסוגננים שלך כשתגיע. לאחר שהרכיבו לך את האופניים שלך וערכתי שיחת בטיחות קצרה, אתה מוכן לצאת לדרך ולחקור את עיר האופניים הגדולה בעולם. בדרכך, חווה כמה מציוני הדרך האיקוניים ביותר של קופנהגן ואבני חן נסתרות, בזמן שאתה זוכה להתכוונן לסיפורים מהנים ומעניינים של מקומי.

תוך כדי נסיעה, יהיו לך שפע של הזדמנויות לרדת מהאופניים שלך ולצלם כמה תמונות תמונה מושלמות שלך בגנים הירוקים של קופנהגן, רחובות מרוצפים מרוצפי אבנים, טירות מפוארות ורחובות צבעוניים לוהטים. במהלך הסיור שלך, אתה מוזמן לפתוח בשיחה עם המדריך שלך על החיים בקופנהגן וכמעט כל דבר אחר שאתה רוצה לדון בו.

נפגש עם הקבוצה שלך בזמן שתבחר בגשר Inderhavnsbroen, שם האופניים שלך יהיו מוכנים לחכות לך. מכאן תוכלו לחקור את העיר וללמוד הרבה על התרבות וההיסטוריה של דנמרק עם קצת אוכל מסורתי ופולקלור גם כן.

הסיור יעבור במסלול מתוכנן ויכלול הפסקת צהריים/קפה במידת הצורך, לפני שיגיע חזרה למקום ההתחלה.

במהלך הסיור, אתה יכול לצפות לראות מראות כגון בת הים הקטנה, כריסטיאניה, טירת רוזנבורג, טירת אמלינבורג, כנסיית השיש ועוד רבים.

הגיעו 10 דקות לפני תחילת הסיור כדי לפגוש את המדריך שלכם ולהכיר את האופניים החשמליים. תקבלו את הקסדה ואת מערכת הרדיו שלכם כך שתוכלו לשמוע את המדריך שלכם בזמן הרכיבה – זה גם מבטיח שתראו כמה שיותר תוך שעתיים בלבד.

המדריך שלך ייקח אותך למקומות האייקוניים ביותר בקופנהגן כולל בת הים הקטנה, Nyhavn, ארמון אמליינבורג, מזרקת גפיון ועוד הרבה יותר!
כמו כן, תהיה עצירה קצרה ב-Fretown Christiania הייחודית בה תוכלו לשוטט בעצמכם. שימו לב שהמדריך שלכם לא ילווה אתכם לכאן מכיוון שהוא אסור למדריכים חיצוניים. אז תקבלו הזדמנות לחוות את נווה המדבר הזה בעיר בעצמכם. קחו קפה באחד מבתי הקפה הרבים ותספגו את האווירה של כריסטיאניה – שאינה דומה לשום מקום אחר בקופנהגן!

תוכלו גם לחצות את גשרי האופניים ובאופניים האלקטרוניים תוכלו לכסות כמה שיותר תוך שעתיים בטיול אופניים רגיל של 3 שעות. כמו כן, מערכת הרדיו מבטיחה נסיעה חלקה כך שהמדריך שלך יכול לדבר בזמן הנהיגה.

לכל אופניים יש גם סל כך שתוכלו לאחסן פריטים קטנים במהלך הסיור.

ה-E-Bike הוא מחזור בעיצוב דני עם 7 הילוכים, בקרת שיוט ומהירות של עד 30 קמ"ש. שניכם תקבלו סיור וגם כיף בסיור אחד!

אם ברצונכם להביא את הילדים ישנן שתי אפשרויות תוספות:
1) מושב לילד – זה מחזיק ילד עד גיל 8
2) נגרר מטען – זה מכיל שני ילדים עד גיל 8

בלי רוכלות כבדות או מאבקים כדי לעמוד בקצב של הקבוצה – פשוט עלה על האופניים החשמליים שלך, עקוב אחר המדריך שלך ותיהנה מקופנהגן!

קבל חוויה מקרוב ואישית של האטרקציות והמראות היפים של קופנהגן בסיור רגוע וקל זה. קופנהגן מיועדת למעשה לרכיבה על אופניים, עם תשתית מצוינת וכמעט ללא גבעות בסיור, התנאים לא יכולים להשתפר.

היפגשו עם המדריך הכריזמטי שלכם בנקודת מפגש מרכזית והתמקמו באופניים המסורתיים והקלים לטיפול. סעו ברחבי העיר בסטייל ותיהנו מהנופים עם חבריכם לטיול. תן לעצמך להיסחף עם סיפורו הייחודי של המדריך ולמד מה זה קופנהגן.

נופפו שלום לבת הים הקטנה, ראו את טירת כריסטיאנסבורג ואתרים רבים אחרים בסיור האופניים הזה בן 3 שעות בקופנהגן.

גלה את המראות המובילים של קופנגן בפחות זמן עם סיור אופניים מודרך. סעו על אופניים מטופחים כדי לראות מראות כמו פסל בת הים הקטנה, מזרקת גפיון וטירת אמלינברוג.

פגשו את המדריך שלכם בנקודת מפגש במיקום מרכזי והצטיידו באופניים שלכם. עקוב אחר המדריך שלך דרך העיר אל האטרקציות הטובות ביותר שלה תוך כדי שמע על ההיסטוריה של קופנהגן. לטבול את עצמך בסיפורים המהנים של העיר על המראות והתרבות הדנית.

רוכלות ברוב האתר אך יורדים מהאוכף ונהנים מהליכה בפארקים ואזורים שבהם אסור לרכוב על אופניים. סעו לאגמים ציוריים, לטירת רוזנבורג בגן המלך, הבתים החדשים, בת הים הקטנה, מזרקת גפיון, טירת אמלינברוג וניהאבן.

יש לך הזדמנות לשאול את המדריך שלך אם אתה יכול לבקר באטרקציות אחרות או לדלג על כמה אם רוב הקבוצה רוצה. יהיו הפסקות שירותים ומים לאורך כל הסיור והוא יתנהל בקצב ממוצע בו כולם יכולים לעמוד בקצב.

הכינו את עצמכם לחקור את רגעי השיא של קופנהגן במהלך טיול אופניים נינוח ומהנה. יחד עם המדריך שלך, תכסה את כל המראות העיקריים שיש לראות, ותספק לך סקירה מקיפה של קופנהגן תוך 3 שעות בלבד.

בטיול האופניים הזה תכירו היטב את תשתית האופניים הענפה של העיר תוך כדי הקפצה מנקודה אחת לאחרת. אתה יכול לגלות את כור ההיתוך של הניגודים האדריכליים של קופנהגן בארמון הקיץ של רוזנבורג מתקופת הרנסנס, כמו גם בבית המשחקים המלכותי הדני המודרני. לאחר מכן, קבלו את העוצמה הצבאית במצודה, ואת הרמזים להשפעה ההולנדית בכריסטיאנסהאבן. לאחר מכן תוכלו לעבור על אופניים על פני מרחצאות הנמל, ועל גשרים ייחודיים כמו גשר הנחשים שמוביל אתכם חזרה ליבשת כדי לחקור את רובע אריזות הבשר המודרני והתוסס בוסטרברו. אולי אפילו תמצאו מקום אופנתי לארוחת ערב באזור, שימו לב!

כדי לוודא שלא תישחקו, תעשו הפסקה קצרה בה תוכלו למתוח את הרגליים ולקנות חטיף, וליהנות מזמן "היגה" מרגיע. עד שתורד מהמקום שבו התחלת, תהיה בטוח שיהיה לך ידע רב יותר בקופנהגן מאשר לפני שהשתתפת בסיור זה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

 

חוויה בדנמרק מתחילה כאן

דילוג לתוכן