חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

ראה את המראות של קופנהגן בסיור לאורך הנמל הראשי והתעלות הסמוכות. צאו מנייהבן ותראו בתים מקסימים, טירות עתיקות וכנסיות יפות לאורך הדרך.

חווה את קופנהגן מהמים בשייט בתעלות וראה כיצד העבר וההווה מתמזגים תוך כדי נסיעה לאורך תעלות אידיליות, חולפים על פני רבים מנקודות הציון המפורסמות ביותר של העיר, ישנות וחדשות.

צאו מ-Nyhavn לפני ניווט כמה מנתיבי המים הרבים של העיר. התפעלו מהארמונות של כריסטיאנסבורג ואמליינבורג, ראו את המראות של חוף הים של Nyhavn, והתפעלו מהמרכזים הפיננסיים, כמו הבנק המרכזי והבורסה לשעבר של קופנהגן.

שייט על פני פסל בת הים הקטנה בלנגליני כאשר מדריך הטיולים שלך מספר את ההיסטוריה של הפסל ושאר ציוני דרך ומבנים שאתה חולף על פניו. לאחר מכן, חזור ל-Nyhavn. הערות זמינות בדנית ובאנגלית, כמו גם שפה שלישית נוספת על פי בקשה.

קצת על Nyhavn

Nyhavn הוא רובע תעלות וחוף מפורסם בקופנהגן, דנמרק. השם Nyhavn מתורגם ל"נמל חדש" באנגלית. הוא נבנה במאה ה-17 כדי לחבר את העיר הפנימית של קופנהגן לים, והוא הפך במהרה לנמל מסחרי שוקק חיים.

כיום, Nyhavn היא יעד תיירותי פופולרי, הידוע במבנים הצבעוניים, הספינות ההיסטוריות והאווירה התוססת שלו. המבקרים יכולים לצאת לסיור בסירה בתעלה, לסעוד באחת מהמסעדות ובתי הקפה הרבים לאורך קו המים, או פשוט לטייל ברחובות המרוצפים ולהתפעל מהארכיטקטורה.

כמה סופרים ואמנים דנים מפורסמים התגוררו בניהבן במהלך השנים, כולל הנס כריסטיאן אנדרסן, שכתב כמה אגדות בזמן שהתגורר בבית ברובע.

בסך הכל, Nyhavn הוא יעד חובה לכל מי שמבקר בקופנהגן, ומציע שילוב ייחודי של היסטוריה, תרבות ונוף ציורי.

קצת על התעלות של קופנהגן

קופנהגן ידועה בתעלות היפות שלה, שהן חלק חשוב מההיסטוריה והתרבות של העיר. כמה מהתעלות המפורסמות ביותר בקופנהגן כוללות:

  • תעלת Christianshavn – זוהי אחת התעלות הציוריות בקופנהגן, הממוקמת בשכונת Christianshavn. הוא זרוע בתים עירוניים צבעוניים וספינות היסטוריות.
  • תעלת Frederiksholms – תעלה זו עוברת במרכז קופנהגן, ומחברת את הנמל לעיר הפנימית. הוא ביתם של כמה מבני ממשלה חשובים, כולל הפרלמנט הדני.
  • תעלת הולמן – תעלה זו ממוקמת באי הקטן הולמן, שהיה בעבר בסיס ימי. כיום, הוא בית למספר מוסדות תרבות, כולל התיאטרון המלכותי הדני.
  • Inderhavnen – זהו הנמל הפנימי של קופנהגן, שהיה פעם נמל מסחרי הומה. כיום, זהו יעד פופולרי לתיירים, עם הרבה מסעדות, בתי קפה וחנויות לאורך קו המים.
  • Nyhavn – כפי שהוזכר קודם לכן, Nyhavn הוא רובע תעלות וחוף מפורסם בקופנהגן, הידוע במבנים הצבעוניים והאווירה התוססת שלו.

תעלות אלו מהוות אטרקציה פופולרית עבור תיירים המבקרים בקופנהגן, שיכולים לקחת סיורים בסירה או פשוט לטייל לאורך קו המים ולהתפעל מהארכיטקטורה היפה של העיר.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

 

חוויה בדנמרק מתחילה כאן

דילוג לתוכן