דנמרק לדתיים

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

דנמרק למטייל הדתי - בתי כנסת, אוכל כשר, איך להסתדר עם כשרות ושמירת שבת

דנמרק היא מדינה מדהימה ומקסימה בסקנדינביה אשר גובלת בגרמניה. היא כוללת מגוון מקומות בילוי, אטרקציות, תרבות, ושופינג, חיי לילה, מסעדות ועוד. היא מתאימה לכל סוגי הקהלים השונים מהקהל החילוני ועד לקהל הדתי. בדנמרק תוכלו לטייל עם כל המשפחה ואף לשמור על הכשרות והשבת במהלך הטיול. כמו כן תוכלו לבקר בבית חב"ד ללכת לבית כנסת ואף לאכול מאכלים כשרים ולהמשיך עם אורח החיים שלכם גם בטיול.

כשרות בדנמרק - אפשר לטייל ועדיין לשמור על הכשרות כי יש מסעדות עם אוכל כשר

אם אתם שומרי כשרות וחשוב לכם לשמור על הכשרות גם שאתם בחופשה. בדנמרק תמצאו מסעדות כשרות שבהם מגישים אוכל כשר. כך שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם ולהינות מאוכל טעים וכשר. בין המסעדות הכשרות בדנמרק ימצאו את המסעדות הבאות:

מסעדת טעים – מסעדת כשרה הממוקמת בבית חב"ד בה אפשר ליהנות ממגוון נרחב של מאכלים דניים ובין-לאומיים כשרים. בין המאכלים השונים תוכלו למצוא דגים, מרקים, סלטים, אורז, בשרים בכשרות הרב יצחק לעווענטאל, חב"ד קופנהגן ועוד. המסעדה פתוחה כל ימות השבוע משעות הבוקר ועד שעות הלילה המאוחרות.

כתובת המסעדה: Ole Suhrs Gade 10, 1354 København, Denmark

קפה ויקטור בורג' (Cafe Victor Borge) בבית קפה ויקטור בורג' אשר נמצא במרכז הקהילתי היהודי ברחוב קריסטלגאדה 12 (Krystalgade 12), תמצאו ארוחות חמות וכשרות וכן חטיפי קפה. הבית קפה פתוח כל ימי השבוע החל בשעות הבוקר ועד שעות הערב המאוחרות.

מעדניות כשרות

אם אתם מחפשים אוכל כשר ומעדיפים להכין אוכל בעצמכם, תוכלו למצוא את המעדניות הבאות:

מעדניית Gils Deli – במעדניית גליס דליי, תמצאו מגוון נרחב של מוצרים הכוללים: סלטים, דגים, סושי, חומוס, עוגיות כשרות, משקאות כרים, בירות, תה, קפה ועוד.

שעות פעילות המעדנייה: ג, ד משעה 9:00-17:30, ה משעה 10:00-19:30, ו משעה 8:00-13:00.

שומרים על כשרות עם E numbers

כדי לשמור על כשרות במהלך הטיול לדנמרק ובמיוחד שקונים אוכל כשר בסופרים, חשוב להשתמש ב – E numbers, אשר עוזר לקד תוספי מזון ולתת לנו מידע אם הם כשרים או לא כשרים. השימוש במקדד זה הוא בכל העולם. כל מוצר שיש בו שימוש באות E הוא מותר לשימוש במוצרי המזון.

בתי כנסת בדנמרק - ממשיכים להתפלל גם בטיול

אם חשוב לכם להמשיך ולהתפלל במהלך הטיול תוכלו לעשות זאת בבית הכנסת בקופנהגן.

בית הכנסת קופנהגן – בית הכנסת בקופנהגן נמצא בכתובת: Ole Suhrsgade 12, 1354 Copenhagen, תוכלו למצוא את שעות הפתיחה באתר בית הכנסת.

בית הכנסת הגדול – בית הכנסת הגדול הוא בית כנסת נוסף לבית כנסת קופנהגן והוא נמצא בכתובת הבאה: Krystalgade 12, 1172 København , Denmark

בית חב"ד בדנמרק - שומרים על כשר עם בית חב"ד

בדנמרק ישנו בית חב"ד בניהולו של הרב יצחק לעווענטאל.
כתובת בית חב"ד היא ב: Ole Suhrs Gade 10, 1352 København, Denmark, קופנהגן .

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

חוויה בדנמרק מתחילה כאן