דנמרק למטייל העצמאי

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

דנמרק למטייל העצמאי: טיול עצמאי באופן פרטי בדנמרק – מדריך טיול אונליין למטיילים הישראלים לקראת חופשה בדנמרק >>

בכל הנוגע לבחירת מדינה להרפתקת יחיד, ישנם מטיילים בודדים מנוסים שטיילו בעולם. בין אם אתם רוצים לראות יותר מהעולם עם אנשים דומים לאלה בטיול קבוצתי, לחפש נסיעות עצמאיות באירופה או סתם רוצים לטייל לבד, יש להשאיר את סגנון הנסיעה שלכם. חינם למטיילים עצמאיים (FIT) הוא מדריך טיולים בחינם למטיילים המתכננים טיולים משלהם, בין אם הם מטיילים לבד ובין אם בקבוצה קטנה. פשוטו כמשמעו, "נסיעות עצמאיות" פירושן הזמנת מקומות לינה, תחבורה ומסלול משלך במקום ללכת לכל מקום כחלק מחבילת נופש.

ראשי התיבות FIT היוו במקור מדריכי טיולים עצמאיים זרים

אך כיום משתמשים בהם לרוב לתיאור מטייל או תייר עצמאי לחלוטין. ניתן להחיל אותו על נסיעות חופשיות בדנמרק ובמדינות אחרות בעולם ויכול להיחשב "חופשי ללמוד" אם משתמשים בו עם "התאמה". פירוש המושג "FIT" בדנית הוא "חינם למטיילים עצמאיים", כלומר אתה לומד כשאתה משתמש ב"כושר ".

על פי נתוני UNWTO לשנת 2017

יותר דנים מבקרים במדינות מתפתחות, אך רבים מהם מעדיפים נסיעות הרפתקניות. טיולי FIT מיועדים למטיילים ממערב אירופה ומסקנדינביה, ויש יותר מפי שניים דנים המבקרים ביעד המדינות המתועשות. על פי נתוני ארגון הסחר העולמי של האו"ם (WTO), המטיילים האיריים הם המבקרים הנפוצים ביותר במדינות מפותחות. תיירים בריטים מבקרים ברוב המדינות המתפתחות וכן בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן ודרום קוריאה.

אשרות שנגן שהונפקו על ידי השגרירות או הקונסוליה של המדינות הנ"ל מאפשרות למחזיק לנוע בחופשיות בתוך המדינה

אשרות שנגן שהונפקו על ידי שגרירויות או קונסוליות של מדינות אלה מאפשרות למחזיקות לנסוע בחופשיות לאותה מדינה ולנסוע ללא ויזה אל כל מדינה אחרת באיחוד האירופי, כמו גם לארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד. ודרום קוריאה.

למרות שאינך צריך להיות במדינה שנגן כיעד העיקרי שלך או כנקודת הכניסה הראשונה שלך

שים לב שתרצה לבקר במדינות אחרות בשיינגן. זה חל גם אם אתה רוצה לבקר רק באחד ממדינות שינגנגר. הנוסעים לדנמרק צריכים גם לבדוק אם יש מגבלות יציאה במדינתם ואיזה אישור נדרש לעזיבה.

בשל העיכובים המשמעותיים הנוכחיים בטיפול בבקשות בדנמרק

דלויט ממליצה למטיילים להתחיל לעבד את הבקשות הדרושות מראש. אנשים היוצאים מדנמרק למדינות שנגן אחרות, כמו ארצות הברית של אמריקה או קנדה, אינם כפופים לדרישות הבדיקה לפני כניסתם לדנמרק. אתה יכול להיכנס לדנמרק מבלי להציג מבחן COVID-19 שלילי, ואנשים עם אישורי שהייה תקפים מדנמרק יכולים להיכנס ללא קשר למטרה ואינם צריכים להציג את מבחן COVID-19 השלילי בבקרות הגבול בדנית, ולא תוכל להיכנס לדנמרק עם אישור שהייה תקף, גם אם סיפקת מבחן חיובי של COVID-18.

עבור הדנים

אטרקציות טבעיות, תרבותיות והיסטוריות הן אחת הסיבות החשובות ביותר לחזור לאותו יעד לאחר חופשה. יתרון נוסף של נסיעות עצמאיות הוא היכולת להתאים את הטיול לדברים כמו תנאי מזג אוויר בלתי צפויים. כל ההיבטים של תכנון נסיעות מקוון, כולל מדריכי טיולים מקוונים המסייעים לך לתכנן את הטיול שלך, מקלים על מטיילים עצמאיים לתכנן את התחבורה והלינה שלהם ולמצוא מסלולים מיוחדים משלהם.

על פי ביקור דנמרק

רשות התיירות הדנית, נוסעי עסקים מוציאים 2.5 דולר בממוצע ללילה, כלומר הוצאה של כ -300 אירו ליום. התוצר של דנמרק לנפש הוא כ -54 אירו לאלף תושבים, כלומר לכל דני יש מקום לנסיעות. שוק הנסיעות העצמאי לחלוטין נוצר על ידי נסיעות בהתאמה אישית, כאשר אחוז הנוסעים הגבוה מזמין את עצמם.

פלמינג ברון

מנהל חברת VisitDenmark, אומר שסקנדינביה ודנמרק הפכו פופולריות מאוד בקרב תיירים סינים והם רוצים למצוא יעדים חדשים. עוד עולה מהסקר כי מספר המטיילים הסיניים במדינה גדל וכי תיירים עצמאיים נשארים זמן רב יותר ממבקרים הנמנים על קבוצת טיולים.

הנוסעים בוחרים יעדים משלהם על סמך המידע שכבר ברשותם ומעצבים את הטיול בעצמם

מטיילים עצמאיים לחלוטין רוצים להיפגש ולדבר עם המקומיים כדי להבין טוב יותר איך החיים במדינתם. מטיילים חופשיים ועצמאיים הם מטיילים מנוסים ואישי אינדיבידואליסטים, ולכן הם מנסים לשמור על מידה מסוימת של חופש בכך שהם לא מזמינים הכל על טיול מראש. רבים מהם יבחרו בנסיעות בר קיימא, אך יימנעו מלהזמין אם הפרש המחירים גדול מדי.

ישנם מקרים רבים אחרים

כולל הפעם הראשונה שנוסעים לבד, קמפינג, טיולים ואפילו קמפינג בהרים. אם אתם זקוקים להפסקה מהעיר, יש מטיילים שיצאו לטיול בהלסינגור, שם נמצאת טירת קרונבורג (הידועה גם בשם טירת המלטס). מומלץ גם ללכת בהדרכה עצמית כדי להבטיח שלא תצטרכו לעקוב אחר הקהל.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לדנמרק? השאירו פרטים 👇

חוויה בדנמרק מתחילה כאן